Jezdecký areál

areal-2Jezdecký areál Podskalní mlýn leží přímo u lesa, kterým začíná přírodní park Bobrava. Přijdou si zde na své jak rekreační jezdci, díky krásným vyjížďkám po okolí ale i sportovní jezdci. Jezdecký areál totiž nabízí velmi dobré podmínky pro trénink. Máme zde krytou a osvětlenou halu (20 x 60 m), venkovní jízdárnu (30 x 70 m) a kruhovku k lonžování. Personálem stájí jsou však nabízeny i další služby, jako je například stříhání koní, vypůjčení vozíku pro přepravu koní či ježdění, lonžování nebo vodění koně ve vaší nepřítomnosti.

V jezdeckém areálu Podskalní mlýn je také jezdecká škola, kam mohou začít chodit i úplní začátečníci, které učí jezdit kvalifikované cvičitelky na našich školních koních. Pro pokročilejší jezdce nabízíme skokový nebo drezurní trénink, s následnou možností přípravy na Zkoušku základního výcviku jezdce.

Činnost klubu je v roce 2019 finančně podporována statutárním městem Brnem dotací ve výši 45 000,- Kč.

USTÁJENÍ

Jezdecká stáj disponuje kapacitou 17 prostorných boxů (3,5 x 4 m) s automatickou napáječkou a žlabem. Jako podestýlku používáme piliny a o koně se starají profesionální ošetřovatelé.

Nabízíme velmi dobré podmínky pro trénink – krytou osvětlenou halu, o rozměrech 20 x 60 m, venkovní jízdárnu s geotextílií o rozměrech 30 x 70 m a kruhovku k lonžování. Všechny jízdárny mají kvalitní povrchy. K dispozici je také vnitřní mycí box s teplou vodou, venkovní mycí box, výběhy a skokový materiál.

Součástí stáje je vytápěná klubovna, šatny (s uzamykatelnými skříňkami) a sociální zařízení.

Ve Vaší nepřítomnosti Vám můžeme koně olonžovat, povodit nebo může být cvičitelkou odježděn.

Dále nabízíme zapůjčení vozíku pro koně a stříhání koní.

Prostorný box

Krmení (oves, seno) 3 x denně
Mycí box
Krytá osvětlená hala
Venkovní jízdárna
Kruhovka
Výběhy
Skokový materiál
Vytápěná šatna, sociální zařízení, sedlovna

 

Pronájem

Hala/hodina za jednoho koně: 350,- Kč
Hala/hodina za celou halu: 1000,- Kč
Venkovní jízdárna/hodina za jednoho koně: 300,- Kč

Chcete u nás pořádat akci?
Novinky
a události